Наша структура

Під керівництвом професорсько-викладацького складу в ІІФ функціонує 17 проблемних груп. Кращі наукові розвідки студенти подають на всеукраїнські конкурси наукових робіт із романських та германських мов, соціолінгвістики, теорії та практики перекладу. Цьогоріч учасниками ІІ туру всеукраїнського конкурсу наукових робіт стала студентrf IV курсу: Тимощицька Тетяна. Кілька кращих наукових робіт студентів ІІФ брали участь у стипендіальній програмі Віктора Пінчука «Zavtra.ua» (Ірина Настенко (ІІІ курс), Ірина Пундик (IІІ курс), Вікторія Герус (V курс).

Щороку на шести кафедрах інституту організовують і проводять І етап Всеукраїнської олімпіади з основної іноземної мови та з перекладу (на профільних кафедрах). У 2014 -2015 н. р. в ІІФ було організовано та проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики та з французької мови та літератури. Двоє студентів вибороли призові місця. Олександр Лазука, студент ІV курсу посів перше місце з прикладної лінгвістики, Наталія Сорока, студентка V курсу посіла ІІІ місце з французької мови та літератури. Аспіранти та студенти ІІФ – активні учасники міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій, круглих столів, семінарів та диспутів, які відбуваються на теренах України.

ІІФ_ВІЗИТА 2.

куратор НТСіА ІІФ, канд. філол. наук, Лариса Леонідівна Макарук

ІІФ_ВІЗИТКА 2

Голова НТСіА ІІФ, магістр ІІФ Ірина Крук

Плідною та ефективною є співпраця ІІФ з університетом міста Фехти (Федеративна Республіка Німеччина). Студенти мають можливість проводити наукові дослідження за кордоном і вивчати специфіку діяльності наукових осередків вишу-партнера. Студенти, які найбільше відзначилися під час проведення певних досліджень, є активними членами студентської громади, а також культурно-виховних заходів отримують стипендії імені Агатангела Кримського та голови наглядової ради університету І. П. Палиці.

ІІФ_ВІЗИТКА 2444 ІІФ_ВІЗИТКА  
ІІФ_ВІЗИ ІІФ_В

Графік зустрічей НТАіС: Пн., Ср. − 18.00 год., ауд. 232. Контактний тел.: (097) 751 98 50 , (050) 176 34 14, (0332) 24 73 58